Aktualności

luty 2014Pragniemy podziękować za ciepłe przyjęcie i niezwykłe zaangażowanie w realizację projektu: „Szerokopasmowy Wieruszów - budowa sieci światłowodowej na terenie powiatu wieruszowskiego”. Wieruszów, Pieczyska, Chobanin, Ochędzyn, Sokolniki...

to tylko niektóre z miejscowości, które odwiedziliśmy w ostatnim czasie.

Jesteśmy w trakcie realizacji pierwszego etapu projektu, który obejmuje miejscowości wzdłuż drogi Krajowej nr 8 od Wieruszowa po Sokolniki. Nasi pracownicy zbierają od Państwa zgody związane z budową infrastruktury światłowodowej odpowiadając przy tym na Państwa wszystkie pytania.

Sieć budowana jest w oparciu o istniejącą już infrastrukturę energetyczną i polega na przywieszeniu kabla światłowodowego równolegle do instalacji elektrycznej znajdującej się na słupach energetycznych wzdłuż drogi. Kabel ten jest całkowicie neutralny dla otoczenia, a jednocześnie charakteryzuje sie wysoka bezawaryjnością i odpornością na warunki atmosferyczne.

Projekt, dofinansowany przez Unię Europejską i wsparty przez Starostwo Powiatowe, ma na celu dotarcie do wszystkich miejscowości powiatu, również tych, których podłączenie, ze względu na odległość, jest bardzo kosztowne.

Wszystkich zainteresowanych realizacją projektu zapraszamy na naszego bloga pod adresem: blog.cnmultimedia.pl Zachęcamy do zadawania pytań zarówno tam jak i na Facebooku, na grupie Wieruszowskie Sieci Światłowodowe: facebook.com/groups/W2Spl/

Do Państwa dyspozycji pozostaje również adres mailowy: JLIB_HTML_CLOAKING , a już wkrótce uruchomiona zostanie specjalna infolinia.

Więcej: Łącznik-09.08.2013, Łącznik-03.08.2013, Łącznik-23.10.2013, Łącznik-26.01.2014